Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Vernisáž obrazů Sofie Bejblíkové

Červen. 14 @ 18:00 - 21:00

Již brzy se můžete těšit na vernisáž obrazů od skvělé Sofie Bejblíkové

Sofia Bejblíková je umělkyně ze Slovenska, v současné době žije v Praze. Její umělecká tvorba se zaměřuje na malbu ženských těl, často zobrazující těla bez hlavy, rukou a nohou. Používá akryl, akvarel, fixy a pastely a její tvorba je známá svou odvážnou barevnou paletou a hravým stylem.

Už od mládí ji fascinovalo, co ženské tělo dokáže. Snaží se vyzdvihnout jeho schopnost pracovat přesčas, cvičit, nést nový život, starat se o domácnost a přitom být sexy a krásná. Bez hlav a končetin se zaměřuje na podstatné prvky ženskosti, vytváří univerzální reference a klade otázky o vnímání a hodnotě ženského těla ve společnosti.

Zároveň se snaží odstraňovat společenské a kulturní stereotypy spojené s krásou a ženským tělem. Její díla slouží jako platforma k překonání těchto stereotypů a povzbuzuje ženy, aby si vážily a milovaly své tělo bez ohledu na to, zda splňují „ideální“ standardy krásy. Její obrazy poskytují divákovi zážitek, který vyvolává emoce a provokuje k zamyšlení.

Dalším hostem našeho eventu je Erika Příhodová .

Erika Příhodová je módní návrhářka, makeup artistka, malířka, snílek a umělkyně. Tvořivá dušička, která miluje umění ve všech směrech, inspirující se hudbou, která jí díky hře na housle provází celý život, přírodou a světem ve své vlastní hlavě. Mezi její nejoblíbenější témata patří víly, elfky, mořské panny a jejich svět a lidské tělo. Bodypainting patří mezi její oblíbené kategorie, kde vyhrála v několika soutěžích.

Harmonogram 14.6.2024

18:00 Otevření prostorů
19:00 Zahájení večera vernisáží obrazů
19:30 Erika Příhodová – ukázka bodypaintingu

Pravidlo k tomuto večeru:
Během eventu, platí pro návštěvníky úplný zákaz fotografování. K dokumentování večeru využíváme naše akreditované fotografy, jejichž fotografie zveřejnujeme co nejdříve po konání akce.

Kapacita 35os.
Vstupné je zdarma

Děkujeme a budeme se těšit!

Po celou dobu plně k dispozici bar s příjemnou obsluhou
Přejeme příjemnou zábavu!

I nadále nás sledujte na IG nebo FB Chilli Studio
https://www.instagram.com/chilli_studio_cz/
https://www.facebook.com/ChillistudioPraha

Podrobnosti

Datum:
Červen. 14
Čas:
18:00 - 21:00
Rubrika Akce:

Pořadatel

Chilli Salon
Telefon
+420 722 068 519
Email
natali@chillisalon.cz
View Pořadatel Website

Místo konání

Chilli Studio
Thámova 1
Praha 8, Karlín, Česká republika 180 00
+ Google Mapa
Telefon
777651637